انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

شرکت‌های هلندی می‌توانند تجربیات خود در بخش آبفا را به ایران منتقل کنند

وزیر محیط زیست و زیرساخت‌ هلند با تاکید بر اینکه به کشورهای زیادی سفر کرده و در بازدید، سیستم‌های کنترل کیفیت آب تهران آن را مدرن و پیشرفته دیده است، گفت: شرکت‌های هلندی می‌توانند تجربیات خود را در خصوص نمک‌زدایی آب در اختیار ایرانی‌ها بگذارند.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از خبرگزاری فارس، ملانی شولتزفان هیگن در جریان بازدید از تصفیه‌خانه جلالیه و مرکز هماهنگی و کنترل آب تهران در پاسخ به سوال سیستم کنترل آب تهران را چگونه دیده است، گفت: سفرهای زیادی به اقصی نقاط مختلف جهان داشته و سیستم‌های کنترل آب شرب را بازدید کرده‌ام اما سیستمی که در تهران بازدید کردم پیشرفته و مدرن بود.

 

 

وی با بیان اینکه البته تکنولوژی‌های مدرن می‌تواند به این سیستم اضافه و نتیجه‌ بهتری حاصل شود گفت: در کشور هلند آب مصرفی ترکیبی از آب زیرزمینی و سطحی است اما آنچه که آب مصرفی در هلند با تهران را متمایز می‌کند این است که در هلند نیاز نیست که از کلراید استفاده شود.

 

شولتزفان هیگن با اشاره به اینکه از کیفیت آب تهران شگفت‌زده شده است و در مورد مدیریت آب و فاضلاب شهری با وزیر نیروی ایران جلسه داشته است،گفت: همیشه این واقعیت را باید پذیرفت که سیستم‌های قدیمی را می‌توان ارتقا داد، بنابراین در بازدید از سیستم تصفیه ‌خانه جلالیه تهران که مربوط به 60 سال قبل است و هنوز هم با بالاترین کیفیت در حال کار است جای تشکر دارد.

 

وزیر محیط زیست و زیرساخت‌ هلند ادامه داد: در هلند شرکت‌هایی هستند که سیستم‌‌های جدید تصفیه‌ آب و فاضلاب را تولید می‌کنند و ایران هم می‌تواند از این سیستم‌ها استفاده کنند پس ما می‌توانیم تجربیات خوب خود را درخصوص نمک‌زدایی نیز در اختیار ایران بگذاریم.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت