انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

اتخاذ تدابیر لازم برای تامین خوراک پتروشیمی ها در تعطیلات نوروزی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی برنامه ریزی های لازم را برای تامین خوراک مجتمع های پتروشیمی در ایام تعطیلات نوروزی انجام داده است.

معاون کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: با هماهنگی مجتمع های تولیدی پیش بینی های لازم برای تامین خوراک مجتمع هایی که نیازمند تامین خوراک از طریق جاده ها هستند انجام شده است و تولید در تمام مجتمع ها براساس برنامه شرکت ها به صورت پایدار انجام خواهد شد.
باغبانی افزود: در روزهای پایانی سال به دلیل اعمال محدودیت های تردد در جاده های کشور تردد خودروهای سنگین دارای شرایطی خاص است و با توجه به این امرخوراک بین مجتمعی تعدادی از شرکت ها که نیازمند حمل از طریق جاده ها هستند با هماهنگی های انجام شده تامین خواهد شد.
به گزارش نیپنا، صنایع پتروشیمی ایران برحسب نوع محصولی که تولید می کنند از دو نوع خوراک گازی و مایع تغذیه می کنند و خوراکی که در مجتمع‌های پتروشیمی کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد از طریق پالایشگاه‌های هم‌جوار مجتمع‌های پتروشیمی، شرکت ملی گاز و همچنین شرکت ملی نفت ایران تأمین می شود.
بخش بزرگی از مجتمع‌های فعال در صنعت پتروشیمی ایران، از خوراک گاز استفاده می‌نمایند و مجتمع‌هایی مانند بندرامام، نوری، بوعلی سینا، بیستون، شازند، اصفهان و تبریز ازخوراک مایع استفاده می کنند. البته دو مجتمع پتروشیمی جم و امیرکبیر نیز بخشی از خوراک خود را از خوراک مایع تأمین می کنند.

 

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت