انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

اعلام وضعیت فوق العاده در تاسیسات پتروشیمی شرکت بوریالیس در بلژیک و آلمان

شرکت بوریالیس اتریش، عرضه کننده انواع الفین، در دو سایت خود واقع در کالو (Kallo) بلژیک و بورگ هاوزن (Burghausen) آلمان وضعیت فوق العاده اعلام کرد.

شرکت بوریالیس اتریش، عرضه کننده انواع الفین، در دو سایت خود واقع در کالو (Kallo) بلژیک و بورگ هاوزن (Burghausen) آلمان وضعیت فوق العاده اعلام کرد.

طبق گزارش پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ (plasticsnewseurope)، شرکت بوریالیس اتریش، عرضه کننده انواع الفین، در دو سایت خود واقع در کالو (Kallo) بلژیک و بورگ هاوزن (Burghausen) آلمان وضعیت فورس ماژور (force majeure) اعلام کرده است.

این شرکت در بیانیه ای نوشتاری به پلاستیک نیوز یوروپ، عنوان کرد: به دلیل پاره ای مشکلات فنی پیش بینی نشده، در تاریخ دوم سپتامبر در تاسیسات تولید پروپیلن و پروپان گرید پالایشگاه (refinery grade propylene and propane) سایت کالو وضعیت فورس ماژور اعلام شد.

بوریالیس افزود: همچنین عملیات ما در بورگ هاوزن آلمان نیز به دلیل حادثه ای که در تاریخ 24 اوت به دنبال اختلال در عرضه مونومر (monomer) از واحد کراکر شرکت او ام وی (OMV)، در نزدیکی این تاسیسات، روی داد، متاثر شد.

بر اساس بیانیه بوریالیس، در پی این وضعیت، شرکت بوریالس که دفتر مرکزی آن در وین اتریش واقع است، در تاریخ دوم سپتامبر در تمامی تاسیسات تولید بورگ هاوزن خود وضعیت فورس ماژور اعلام کرد.

بوریالیس در سایت بورگ هاوزن به تولید پلی پروپیلن (PP) می پردازد.

این شرکت می گوید: مشخص نیست فورس ماژور های یاشده چه موقع لغو می شوند. البته مشتریان متاثر از این وضعیت پیشتر از شرایط ایجاد شده مطلع شده بودند.

بوریالس از شناخته شده ترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان الفین قاره سبز به شمار می رود.

منبع: نیپنا

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت