انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

انتخاب انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به عنوان انجمن برگزیده

همزمان با سومین روز از هفته پژوهش که تحت عنوان " پژوهش، ‌فناوری در خدمت جهش تولید" نامگذاری شده است، آئین تجلیل از برترین های پژوهشی و فناوری بخش صنعت، معدن و تجارت با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت بصورت برخط(انلاین) برگزار و دراین مراسم انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به عنوان انجمن برگزیده انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، همزمان با سومین روز از هفته پژوهش که تحت عنوان “پژوهش، ‌فناوری در خدمت جهش تولید” نامگذاری شده است، آئین تجلیل از برترین ­های پژوهشی و فناوری بخش صنعت، معدن و تجارت با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت بصورت برخط (آنلاین) برگزار شد و طی این مراسم در بخش انجمن های صنعتی و معدنی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن بعنوان تشکل برتر برگزیده شد.

دراین جشنواره که به منظور ایجاد انگیزه و توسعه فعالیت بنگاه های تولیدی و تجاری، سازمان های زیرمجموعه وزارت متبوع، انجمن های تخصصی و موسسات تحت پوشش در حوزه آموزش، پژوهش و فناوری برگزار گردید از 89 منتخب در زمینه آموزش و پژوهش و فناوری در حوزه ­های مختلف صنعتی، معدنی و تجاری تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

برگزیدگان این جشنواره از بین طرح ­های پژوهشی صنعتی، معدنی و تجاری، سازمان­ های صنعت، معدن و تجارت استانی، واحدهای تحقیق و توسعه، مراکز پژوهش­ های صنعتی، معدنی و تجاری، شرکت­ های خدمات فنی، مهندسی، محصولات تحقیق و توسعه، شرکت­ های دانش ­بنیان صنعتی و صنایع پیشرفته برتر، اتحادیه­ های صنفی تجاری و واحدهای صنفی، انجمن­ های فنی مهندسی و انجمن­ های صنعتی، معدنی و تجاری پس از داوری انتخاب شدند.

گفتنی است، نمایشگاه تخصصی «پژوهش و فناوری در بخش صنعت، معدن و تجارت» از تاریخ 27 تا 30 آذر ماه سال 99 مصادف با هفته پژوهش به صورت مجازی برگزار خواهد شد

روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن کسب این افتخار ارزنده را به تمامی اعضای محترم ،هیئت مدیره و یکایک دست اندرکاران حوزه پژوهش و تحقیقات انجمن تبریک عرض می نماید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت