انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

برنامه لیوندل باسل برای تولید سالانه 2 میلیون تن لیوندل باسلی بازیافتی تا سال 2030

شرکت پتروشیمی سوئیسی لیوندل باسل برای تولید و بازاریابی سالانه 2 میلیون تن پلیمرهای بازیافتی و تجدیدپذیر تعیین تا سال 2030 میلادی هدف‌گذاری کرده است.

این هدف در گزارش سالانه شرکت تولیدکننده محصولات پتروشیمی لیوندل باسل که در 28 سپتامبر منتشر شد، عنوان شده است.

لیوندل باسل همچنین در نظر دارد تا سال 2030 میلادی مقدار تولید دی اکسیدکربن خود را نسبت به سال 2015 به ازای هرتن محصول 15 درصد کاهش دهد و برای اطمینان از استفاده دوباره، بازیافت و احیای 100 درصدی پلاستیک‌های بسته بندی تا سال 2040 میلادی به عضویت شورای شیمی آمریکا و پلاستیک اروپا درآید.

تلاش‌های اخیراین شرکت پتروشیمی در زمینه پایداری پلاستیک شامل تلاش‌های باب پاتل، مدیرعامل لیوندل باسل برای راه‌اندازی اتحادیه‌ای با هدف پایان دادن به زباله‌های پلاستیکی می‌شود که در این تشکل حدود 50 شرکت بزرگ جهان با بیش از یک میلیارد دلار تعهد به استقرار و دستیابی به راه‌حل‌هایی برای کاهش ضایعات پلاستیک و ارتقای فناوری‌ها و راه‌حل‌های استفاده مشارکت دارند.

لیوندل باسل همچنین در نخستین مرحله تولید پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن سبک به موازات هم از مواد اولیه تجدیدپذیر در مقیاس تجاری موفق بوده است.

منبع :نیپنا

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت