انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

به کارگیری فناوری تولید پلی اتیلن بازل در چین

چین با هدف ارتقای سطح کیفیت تولید پلی اتیلن سنگین خود از جدید ترین فناوری شرکت لیوندل بازل استفاده می کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان پلی اتیلن به نقل از پایگاه تخصصی پلاست مارت، شرکت صنایع شیمیایی شاندونگ یوهوانگ چین، فناوری نوین تولید پلی اتیلن شرکت لیوندل بازل را برای یک واحد جدید تولید پلی اتیلن سنگین (HDPE) با ظرفیت تولید 200 هزار تن در سال انتخاب کرد. واحد یادشده قرار است در مجموعه پتروشیمی این شرکت واقع در شهر هزه در استان شاندونگ این کشور به بهره برداری برسد.
سانگ یوهه، معاون شرکت شاندونگ یوهوانگ عنوان کرد: ما فناوری Hostalen ACP را به دلیل قابلیت استثنایی آن برای تولید محصولات پلی اتیلن سنگین دارای عملکرد بالا (high-performance HDPE) و تعهد بلندمدت شرکت لیوندل بازل در قبال مشتریان انتخاب کردیم. 
دن کومبس، معاون اجرایی لیوندل بازل در حوزه تولید جهانی، پالایش، پروژه ها و فناوری می گوید: تقاضا برای پلی اتیلن سنگین به طور فزاینده ای رو به افزایش است و فناوری چند کیفیتی ما می تواند به طور موثری به تامین تقاضای یادشده بپردازد. 
وی با اشاره به این که لیوندل بازل یکی از معتبرترین و با سابقه ترین ارائه دهندگان لیسانس های بهره گیری از فناوری های نوین در حوزه تولید محصولات پتروشیمی است؛ عنوان کرد: از همکاری با شرکت شاندونگ یوهوانگ برای توسعه ظرفیت تولید پلی اتیلن این شرکت بسیار خوشنودیم.
بر اساس این گزارش ، فرآیند Hostalen ACP برای تولید رزین های پلی اتیلن سنگین با عملکرد بالا و چند کیفیتی به کار گرفته می شود و محصولات تولیدی به کمک آن از مزایایی نظیر سفتی/سختی بالا، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر ترک تنشی (stress cracking resistance) و فرآوری مطلوب در تولید فیلم، قالب گیری دمشی و تولید لوله برخوردارند. 

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.