انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

تشکیل کارگروه لوله و اتصالات پلی پروپیلنی

با درخواست تعدادی از تولیدکنندگان ، انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با هدف پیگیری وضعیت عرضه مواد اولیه پلی پروپیلن ، پیگیری چارچوب فنی مورد درخواست تولیدکنندگان جهت عرضه گریدها، تدوین استاندارد های ملی و دیگر چالش های حوزه لوله و اتصالات پلی پروپیلنی ، اقدام به تشکیل کارگروه نموده است.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، بنابه درخواست تعدادی از تولیدکنندگان و با هدف پیگیری وضعیت عرضه مواد اولیه پلی پروپیلن ، پیگیری چارچوب فنی مورد درخواست تولیدکنندگان جهت عرضه گریدها، تدوین استاندارد های ملی و دیگر چالش های حوزه لوله و اتصالات پلی پروپیلنی ، انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن  به تشکیل کارگروهی ویژه در این حوزه، اقدام نموده است.

براین اساس از تمامی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی پروپیلنی ، خواهشمند است تا در صورت تمایل به عضویت در این کارگروه ، ضمن تماس با مهندس دربندی دبیر انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، آمادگی خود را به جهت مشارکت در این مهم ، اعلام نمایند.

شایان ذکر است ، به منظور حفظ سلامت اعضای محترم جلسات کارگروه مزبور بصورت مجازی و فیزیکی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 

شماره تماس انجمن: 02186073061-4

جهت مطالعه نامه رییس انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن اینجا کلیک کنید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.