انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

جلسه هیأت مدیره انجمن برگزار شد

سومین جلسه هیات مدیره دوره هفتم امروز یکشنبه 03/11/1400 از ساعت 11 الی 14 در محل دفتر انجمن برگزار گردید

به اطلاع اعضای محترم می رساند ، با هدف پیشبرد مسائل جاری انجمن و درخواست های اعضای محترم ، با اکثریت هیأت مدیره دوره ششم باتفاق اعضای هیأت مدیره منتخب دوره هفتم تا اطلاع ثانوی جلسات هیأت مدیره انجمن را به صورت منظم برگزار خواهند کرد.

در همین راستا امروز یکشنبه مورخ 3 بهمن 1400 از ساعت 11 نشستی مشترک در محل انجمن برگزار و نامه های وارده و سایر مطالب توسط اعضای هیأت مدیره مورد بحث و بررسی قرارگرفت

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در ابتدای جلسه و در مطالب پیش از دستور توسط مهندس زمان زاده در مورد مشکلات بوجود آمده ناشی از عدم تامین CRP100B و عرضه CRP100N توضیحاتی ارائه گردید ، همچنین در مورد جلسه برگزار شده در شورای گفتگو پیرامون تایید فاکتور توسط خریدار نیز که درحال حاضر به حالت تعلیق درآمده است توضیحاتی توسط ایشان بیان شد .

در ادامه بر طبق دستور جلسه اعلام شده در مورد نامه های دریافتی تصمیم گیری لازم انجام شد .

شایان ذکراست ، نامه دریافتی از طرف سازمان برنامه و بودجه در مورد شاخص تعدیل سه ماهه سوم و چهارم 1400 جهت ارسال به سازمان برنامه و بودجه معین گردید .

همچنین در این جلسه پس از بررسی مدارک ارسالی از سوی اعضای هیأت مدیره انجمن با درخواست عضویت تعدادی از متقاضیان عضویت در انجمن موافقت وضمن آن در مورد درخواست تعدادی از شرکتها بابت درخواست بازرسی خارج از نوبت برنامه بازرسین تدوین گردید.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت