انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

حضور انجمن در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در تاریخ 2 الی 5 مهر حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در تاریخ 2 الی 5 مهر 97 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و 20 سالن نمایشگاهی را در فضایی به مساحت 60000متر مربع تحت پوشش دارد.

این نمایشگاه در دوره قبل با مشارکت بیش از 1100 شرکت کننده برگزار شد و همچنین دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست  در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته ، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.

انجمن ملی پلاستیک ایران یکی از شرکت کنندگان این رویداد می باشد که در  قالب پاویون تشکل های صنایع تکمیلی با در اختیار داشتن غرفه ای به مساحت 120 متر مربع  ، شرایط حضور برای تشکل های صنایع تکمیلی زیر مجموعه این انجمن را فراهم آورده است.

از این رو انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن باحضور در این پاویون اختصاصی از تاریخ 2 الی 5 مهرماه 97 در این نمایشگاه ، پذیرای مهمانان و اعضای محترم خواهد بود.

این پاویون در سالن 41B بر پاشده و به تشکل های صنایع تکمیلی اختصاص دارد.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت