انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

حضور انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن در نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوفر اگریتکنیکا (Agritechnica)

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی لوله و اتصالات پلی اتیلن؛ نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوفر اگریتکنیکا که بزرگترین نمایشگاه تجاری جهان برای تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی در جهان محسوب می شود که از ۲۱ الی ۲۷ آبان ۱۴۰۲ در شهر هانوفر کشور آلمان برگزار گردید.
این نمایشگاه جایی است که در آن نوآوری‌ها راه‌اندازی شده، روندها مشخص شده و دیدگاه‌ها به بحث کشانده می‌شوند. به‌علاوه، تولیدکنندگان راهکارهای خود را به نمایش می‌گذارند تا مزرعه‌داران قادر باشند بادقت بیشتر، کارایی بالاتر و ذخیره بهتر منابع کار خود را انجام دهند.
 تعداد سالن‌ها در این نمایشگاه ۲۳ سالن، تعداد غرفه‌داران ۲۸۰۰ از ۵۳ کشور، تعداد غرفه‌داران غیر آلمانی ۱۷۵۰ نفر، تعداد بازدیدکنندگان ۴۴۷ هزار نفر از ۱۴۴ کشور بود و ۱۴۷۸ خبرنگار از ۵۰ کشور دنیا این رویداد را پوشش خبری دادند.
 انجمن صنفی لوله و اتصالات پلی‌اتیلن نیز به همراه انجمن ملی گلخانه سازان کشور و شرکت برساز رویداد پارس نیز در این نمایشگاه حضور داشت.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت