انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

حمایت شرکت ملی صنایع پتروشیمی از تکمیل طرح‌های توسعه‌ای

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: این شرکت از ساخت و تکمیل طرح‌های مختلف پتروشیمی به‌طور قاطع حمایت می‌کند.

فرناز علوی با تاکید بر لزوم شتاب بخشی عملیات تکمیل طرح‌های نیمه تمام پتروشیمی اظهار کرد: شرکت ملی صنایع پتروشیمی همواره به شرکت‌ها اعلام کرده که برای تکمیل طرح‌ها در کنار آنهاست و نهایت همکاری و کمک را در روند ساخت براساس دستورالعمل‌ها و قوانین موجود خواهد داشت. علوی با بیان اینکه از سال ۹۳ با همراهی مجریان طرح‌ها چند طرح بزرگ در استان‌های مختلف به بهره‌برداری رسیده است، گفت: خوشبختانه با رایزنی‌های انجام شده بسیاری از مشکلاتی که در روند ساخت طرح‌ها موجود بود، کاهش یافته است و شاهد تسهیل در ساخت یا تکمیل طرح‌های مختلف پتروشیمی هستیم.

 

 

 وی با اشاره به اینکه صنعت پتروشیمی در راه تحقق جهش دوم توسعه خود، موتور محرک فرآیند توسعه صنعتی و اقتصادی کشور است، گفت: برنامه‌ریزی‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی پس از برجام، همکاری و تعامل با شرکت‌های معتبر این صنعت در راستای اجرای پروژه‌های آتی با استفاده از روزآمدترین دانش‌های فنی، بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن است. علوی رویکرد اصلی این شرکت را ادامه روند حداکثر بهره‌مندی‌ها از توانمندی‌های داخلی و نیز انتقال فناوری‌ها در طول اجرای پروژه‌ها دانست و تصریح کرد: همدلی و همکاری میان هلدینگ‌های پتروشیمی می‌تواند منجر به افزایش راندمان و رفع برخی چالش‌های موجود در صنعت شود. مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی درباره استفاده از دانش و فناور‌ی‌های نوین جدید در طرح‌های پتروشیمی، گفت: در برنامه ششم توسعه ضمن استفاده از فناوری‌های جدید برای تبدیل متانول به پلی اتیلن و پروپیلن، برای بومی‌سازی فناوری‌های نوین با همکاری شرکت پژوهش و فناوری اقدام شده است که فرصت خوبی برای تکمیل زنجیره ارزش برای تولید محصولات شیمیایی خاص و جدید خواهد بود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت