انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

دبیر جدید کمیسیون استاندارد انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی‌اتیلن معرفی شد

به گزارش روابط‌عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی‌اتیلن؛ جلسه کمیسیون استاندارد صبح امروز به‌صورت حضوری و مجازی در محل دفتر انجمن برگزار گردید.

محمدرضا بهشتیان رئیس هیئت‌مدیره انجمن در این خصوص گفت: در این نشست در خصوص استفاده از نوار شناساگر لوله‌های پلی‌اتیلن که بر اساس‌نامه اداره استاندارد استفاده از آن ممنوع اعلام شده بحث و تبادل نظر گردید.

وی افزود: باتوجه‌به اینکه در بحث صادرات بسیاری از مشتری‌ها تقاضای وجود این نوار را دارند مقرر شد با اداره استاندارد صحبت کنیم تا مسئله بیشتر مورد بررسی قرار گیرد.

بهشتیان تأکید کرد: مقرر گردید در زمینه استفاده از مواد خودرنگ ظرفیت‌سنجی شود تا نیاز کارخانه‌ها و تولید پتروشیمی‌ها دچار فاصله نگردد و پتروشیمی‌ها بتوانند مواد موردنیاز را تأمین نمایند؛ همچنین تاریخ دقیق زمان اجباری شدن و موارد الزامی کاربرد آن نیز باید مشخص گردد.

رئیس هیئت‌مدیره انجمن اضافه کرد: باتوجه‌به تغییرات پیش‌آمده در زمینه دبیر کمیسیون استاندارد انجمن نیز مهندس عیسی زاده به‌عنوان دبیر جدید انتخاب گردید که با پیشنهاد وی مقرر شد طی یک دوره دو یا سه‌ماهه از نیروهای جوان بخواهیم تا فعالیت خود را بیشتر کنند و با کمک متخصصین و پیشکسوتان از حضور جوانان در جایگاه دبیری کمیسیون بهره‌مند گردیم.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت