انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

سابک در سنگاپور مجتمع تولید پلیمرهای ویژه می سازد

شرکت پتروشیمی سابک از برنامه خود برای افزایش ظرفیت تولید پلیمرهای مقاوم به گرمای (high heat polymer) این شرکت، تحت برندهای Ultem و Extem،در سنگاپور خبر داد.

به گزارش پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ (plasticsnewseurope)، پتروشیمی سابک عربستان به تازگی از برنامه خود برای سرمایه گذاری قابل ملاحظه با هدف توسعه ظرفیت تولید پلیمرهای مقاوم به گرمای (high heat polymer) این شرکت، تحت برندهای Ultem و Extem، به منظور تامین تقاضای فزاینده برای محصولات یادشده خبر داد.

این شرکت در بیانیه ای در تاریخ 21 ماه مه اعلام کرد: سرمایه گذاری یادشده شامل ساخت یک مجتمع تولید جدید در سنگاپور است که انتظار می رود در نیمه اول سال 2021 میلادی در مدار تولید قرار گیرد.

سابک جزئیات بیشتری از ظرفیت تاسیسات جدید منتشر نکرد. با این همه اعلام کرد که این مجتمع بخشی از افزایش ظرفیت 50 درصدی پیش بینی شده برای تولید جهانی این محصول در مقایسه با رقم سال 2018 میلادی است.

رودی میلر، مدیر شاخه پلیمرهای مقاوم به گرمای سابک، می گوید: علاوه بر تاسیسات تولید سنگاپور، سابک همچنین ظرفیت کوتاه مدت تولید این دسته از محصولات را به منظور پاسخگویی سریع به افزایش تقاضا برای پلیمرهای مقاوم به گرما توسعه داده است.

این شرکت در حال حاضر رزین Ultem را در دو سایت دیگر یعنی Me.Vernon ایندیانا و کارتاخنا اسپانیا تولید می کند.

سرمایه گذاری جدید در سنگاپور قرار است به عرضه در بازار آسیا اختصاص یابد. اقدامی که فاصله زمانی بین آغاز و تکمیل فرآیند تولیدکنندگان را به طور چشمگیری کاهش می دهد.   

 

منبع : نیپنا

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت