انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

طرح بزرگ آبرسانی روستایی در تیران و کرون اجرا می شود

بخشدار مرکزی شهرستان تیران و کرون گفت: طرح بزرگ آبرسانی روستایی دربخش مرکزی شهرستان تیران و کرون با هشت هزار میلیارد ریال اعتبار در حال اجراست.

رضا صفری افزود: پروژه آبرسانی از استخر بدرآباد تا روستای قلعه موسی خان برای تجمیع فعالیت های کشاورزی به طول بیش از 20 کیلومتر در حال اجراست که پنج کیلومتر آن از سد استخر بدرآباد تا روستای قلعه موسی خان است و مابقی در محل روستا اجرا می شود.
وی بیان کرد: طرح تجمیع کشاورزی در روستای قلعه موسی خان در زمینی به مساحت 40 هکتار در حال اجرا است که کشاورزان منطقه با اجرای این پروژه فعالیت کشاورزی منسجم و با افزایش بهره وری را آغاز کرده اند.
بخشدار مرکزی شهرستان تیران و کرون گفت: دولت برای اجرای این پروژه تسهیلات بلاعوض برای سرمایه گذاران در نظر گرفته و در انتقال آب مردم 30 درصد هزینه ها را مشارکت می کنند.
وی با اشاره به نیاز آب رسانی روستاهای بخش رضوانیه گفت: از این لوله انتقال آب میزان 10 لیتر بر ثانیه برای آب شرب این روستاها استفاده که با احداث تصفیه خانه این پروژه نیز عملیاتی می شود.
با اجرای این پروژه آب رسانی علاوه بر تامین آب طرح کشاورزی نیاز آب شرب هشت روستای شهرستان تیران و کرون در بخش مرکزی نیز رفع می شود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت