انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

طرح بزرگ آبرسانی روستایی در تیران و کرون اجرا می شود

بخشدار مرکزی شهرستان تیران و کرون گفت: طرح بزرگ آبرسانی روستایی دربخش مرکزی شهرستان تیران و کرون با هشت هزار میلیارد ریال اعتبار در حال اجراست.

رضا صفری افزود: پروژه آبرسانی از استخر بدرآباد تا روستای قلعه موسی خان برای تجمیع فعالیت های کشاورزی به طول بیش از 20 کیلومتر در حال اجراست که پنج کیلومتر آن از سد استخر بدرآباد تا روستای قلعه موسی خان است و مابقی در محل روستا اجرا می شود.
وی بیان کرد: طرح تجمیع کشاورزی در روستای قلعه موسی خان در زمینی به مساحت 40 هکتار در حال اجرا است که کشاورزان منطقه با اجرای این پروژه فعالیت کشاورزی منسجم و با افزایش بهره وری را آغاز کرده اند.
بخشدار مرکزی شهرستان تیران و کرون گفت: دولت برای اجرای این پروژه تسهیلات بلاعوض برای سرمایه گذاران در نظر گرفته و در انتقال آب مردم 30 درصد هزینه ها را مشارکت می کنند.
وی با اشاره به نیاز آب رسانی روستاهای بخش رضوانیه گفت: از این لوله انتقال آب میزان 10 لیتر بر ثانیه برای آب شرب این روستاها استفاده که با احداث تصفیه خانه این پروژه نیز عملیاتی می شود.
با اجرای این پروژه آب رسانی علاوه بر تامین آب طرح کشاورزی نیاز آب شرب هشت روستای شهرستان تیران و کرون در بخش مرکزی نیز رفع می شود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.