انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

فراخوان تکمیل پرسشنامه «پایش فضای کسب و کار» در سامانه بهین یاب

به گفته مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری صمت ، در راستای ارزیابی، پایش و بهبود مستمر فضای کسب و کار، وزارت صمت صفحه مربوط به پرسشنامه چالش های کسب و کار بنگاههای اقتصادی را به منظور دریافت نظرات فعالین تولیدی و تجاری و صاحب نظران حوزه صنعت، معدن و تجارت در سامانه بهین یاب ایجاد نموده است.

احمد تشکینی مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری صمت طی نامه ای بیان داشت : از کلیه افراد مطلع در تشکل­ها و تولیدکنندگان صنعتی، معدنی و همچنین اصناف و تجار درخواست می­شود با مراجعه فصلی (سه ماهه) به سایت بهین­ یاب به آدرس https://behinyab.ir و ورود به بخش پایش فضای کسب ­وکار نسبت به تکمیل پرسشنامه و ثبت اطلاعات در این صفحه مبادرت نمایند.

به گفته وی این اطلاعات می­ تواند در تبیین وضعیت کسب وکار و ارزیابی تحولات ایجاد شده در بخش به این وزارتخانه کمک شایانی کند.

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری گفت: نتایج حاصل شده از پایش فضای کسب و کار در خود سامانه بهین یاب بطور منظم و شفاف اعلام می شود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.