انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

لاریجانی: اجرای طرح‌های آبیاری نوین در حوزه کشاورزی ضروری است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود آب در کشور گفت: توسعه و اجرای طرح‌های آبیاری نوین در حوزه کشاورزی ضروری است.

به گزارش روابط عمومی انجمن لوله و اتصالات  پلی اتیلن به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی صبح دوشنبه در دیدار اعضای انجمن صنفی کشاورزان استان قم با  اشاره به جایگاه حوزه کشاورزی در توسعه اقتصادی کشور و استان قم گفت: حوزه کشاورزی استان دارای ظرفیت‌های بسیاری است که باید به آن پرداخته شود.

وی بر لزوم توسعه و اجرای طرح‌های آبیاری نوین در حوزه کشاورزی تأکید کرد و افزود: قطعاً باید از ظرفیت‌های موجود برای توسعه این حوزه استفاده شود، زیرا در شرایط کنونی کشور با معضل کمبود آب روبرو است که توسعه این تجهیزات می‌تواند در بهبود وضعیت کشاورزی مؤثر باشد؛ و ما نیز از به کارگیری تکنولوژی آبیاری تحت فشار حمایت می‌کنیم.

در ابتدای این دیدار پیمان عالمی رئیس انجمن صنفی کشاورزان استان قم گفت: وظیفه اصلی این انجمن حمایت اجتماعی، اقتصادی از کشاورزان و احقاق حقوق آنهاست.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی حدود 60 هزار هکتار اراضی زراعی و باغ در استان قم وجود دارد که از این میزان زمین کشاورزی، تنها حدود 30 درصد به روش‌های نوین و تحت فشار آبیاری می‌شوند.

 

عالمی افزود: بزرگ‌ترین تهدید در شرایط کنونی بحران آب است و ضروری است روش‌های آبیاری در حوزه کشاورزی بهینه سازی شوند تا از مشکلات کم آبی کاسته شود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.