انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

نظرسنجی پیرامون مدیریت تقاضا CRP100B در بورس کالا

با سلام

احتراما پیرو مشکلاتی که در عرضه مواد CRP100B در چند هفته اخیر بوجود آمده ، بنا به پیشنهاد آقای اسماعیل براتی از شرکت آب نهالان خلیج فارس و آقای حمید کلایی از شرکت سپید افروز استان فارس ، از کلیه اعضای محترم خواهشمند است در خصوص کاهش سقف خرید شرکت ها به نسبت درصدی از حجم تولید ، به جهت جلوگیری از رقابت بی رویه ، اقدام نمایند.

 

همچنین با عنایت به مطلب پیشنهادی فوق در خصوص مواد CRP100B جناب آقای کبود از شرکت دنیز پلاستیک بندرشرفخانه نیز پیشنهاد ذیل را ارائه کردند:

کلیه افرادی که مواد CRP100B را مصرف می‌کنند ، مقدار مورد نیاز خود  را به انجمن اعلام نمایند تا انجمن بدینوسیله اعضاء را به دو گروه با مصرف مساوی تقسیم نماید و پس از تعیین سقف خرید هر شرکت به نسبت قرارداد منعقده ، هرهفته به یکی از گروه ها اعلام نماید تا با قیمت پایه خرید مورد نیاز را انجام دهند و هفته بعد گروه بعدی نیز به همین ترتیب .

 

در این صورت بجای رقابت ناسالم ، مقدار مواد مورد نیاز را با قیمت پایه خریداری نموده و از رقابت های میلیاردی هفتگی جلوگیری بعمل می‌آید.

 

لذا استدعا دارد ، در اسرع وقت نظرات و پیشنهادات خود را درسربرگ رسمی شرکت به دفتر انجمن ارسال نمایید تا نسبت به پیگیری موضوع مذکور از طریق دفتر توسعه صنایع تکمیلی و وزارت صمت اقدام گردد.

گفتگو کنید

2 نظر

 1. دوستان سلام علیکم
  اینجانب رضاسلمان زاده مدیر شرکت میراب لوله اروند (آبادان) با موضوع طرح شده مبنی بر مقدار مواد مورد تقاضا به انجمن اعلام شود موافق هستم

 2. سلام
  قرار نیست صورت مساله پاک شود!
  هیات مدیره توانمند باید با رایزنی با مسئولین پتروشیمی و سازمان بورس کالا مشکل را حل کند.
  کامبیز حزینی
  گسترش آبیاران رفسنجان

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت