انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

نیاز به 10هزار میلیارد ریال برای تکمیل پروژه های ناتمام آب و فاضلاب خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه های ناتمام این شرکت را 10 هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: عمر بخش اعظمی از این پروژه ها به 15 سال قبل برمی گردد.

حسین اسماعیلیان افزود : با توجه به تاکیدات دولت مبنی براستفاده از سرمایه های بخش خصوصی، در یک سال گذشته 2 پروژه ایجاد تصفیه خانه فاضلاب شهرهای گلبهار و سبزوار با سرمایه گذاری یکهزار میلیارد ریال به مرحله اجرا رسیده است .
اسماعیلیان ادامه داد : همچنین با سرمایه گذاری بخش خصوصی چندین پروژه آبرسانی و فاضلاب دیگر نیز با اعتبار چهار میلیارد ریال در دست اجراست.
وی افزود: تا کنون شبکه جمع آوری فاضلاب درشهرهای گلبهار ، سبزوار ، نیشابور و تربت حیدریه اجرا شده و در حال بهره برداری است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی اظهار کرد : همچنین عملیات اجرایی پروژه جمع آوری فاضلاب در هفت شهر دیگر استان در دست اجراست.
اسماعیلیان تاکید کرد : تامین آب کمی و کیفی و اجرای شبکه جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب در شهر ها از مهمترین اهداف این شرکت است. 
ماموریت شرکت آب و فاضلاب استان خراسان رضوی آبرسانی به 73 شهر این استان به جز کلانشهر مشهد است. 
جمعیت زیرپوشش شبکه آبرسانی در این شهرها یک میلیون و 750 هزار نفر است که آب آشامیدنی آنها از طریق 450 حلقه چاه تامین می شود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت