انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

هدفگذاری برای افزایش ظرفیت تولید در پتروشیمی پلیمر کرمانشاه

ظرفیت تولید پلی اتیلن در شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه تا ۱۲ درصد افزایش می یابد.

 

سعیدی طاهری مدیر عامل شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه  در مورد میزان تولید و افزایش ظرفیت تولید این مجموعه اظهارکرد: شرکت ما یکی از شرکت‌های زیرمجموعه زنجیره خط اتیلن غرب است که سال گذشته توانست با ۱۰۷ درصد ظرفیت اسمی خود پلی اتیلن تولید کند و در ادامه همان روند در شش ماهه نخست سال جاری ۸ درصد بالاتر از ظرفیت اسمی تولید داشتیم. این واحد تولیدی به گونه ای ساخته شده که تنگنا و گلوگاه تولید ندارد و می توانیم در راستای توسعه،ظرفیت تولید را بین ۱۰ تا ۱۲ درصد افزایش دهیم.

وی ادامه داد ظرفیت تولید در حال حاضر ۳۰۰ هزار تن پلی اتیلن معادل ۳۸ تن در ساعت است که با طرح افزایش ظرفیت امیدواریم به ۴۳ تا ۴۴ تن در ساعت برسد.

وی در مورد مزیت دستگاه های موجود برای افزایش ظرفیت در پتروشیمی پلیمر کرمانشاه گفت: دستگاه های اصلی مجتمع از زمان راه اندازی به گونه ای طراحی شده که حاشیه افزایش تولید در آینده پیش بینی شده است و با کمی تغییرات در بعضی دستگاه های خط تولید، برق و ابزار دقیق امیدواریم تا پایان سال ۹۸ ظرفیت تولید را به ۳۴۵ هزار تن ارتقا دهیم.

مدیر عامل شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه در مورد طرح‌های توسعه ای این مجموعه گفت:   با تقاضا از استان در نظر داریم در حوزه پایین دستی پتروشیمی سرمایه‌گذاری مشترک انجام دهیم. این طرح در حال بررسی است و هدف از این کار تولید اشتغال در استان با سرمایه‌گذاری کمتر است.

سعیدی در مورد وضعیتHSE شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه گفت: از لحاظ آتش نشانی و ایمنی، محیط زیست و بهداشت کارنامه روشنی داریم بطوریکه واحد‌های ما توانسته‌اند از شاخص بیش از ۲۱ میلیون نفر در ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت که در شرکت ملی صنایع پتروشیمی تعریف شده است عبور کند.

همچنین در زمینه محیط زیست بصورت مستقیم و آنلاین توسط اداره کل استان در حال پایش هستیم و هیچگونه آلایندگی نداریم. در زمینه بهداشت نیز با معاینات ادواری و بالاترین کنترل ها سلامت همکاران خود را تامین می کنیم.

 

منبع:نیپنا

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.