انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

هدفگذاری پتروشیمی جم برای متنوع سازی سبد تولید

مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم گفت: این مجتمع پتروشیمی برنامه ریزی های جامعی را برای تولید محصولات و گریدهای جدید پتروشیمی انجام داده است.

محمدرضا سعیدی ، با اشاره به اینکه پتروشیمی جم یک مجموعه فعال در  میان پتروشیمی های کشور است، اظهار کرد: برنامه های این شرکت در حوزه های تولید، بازار و اجرای پروژه های جدید تعریف شده است.
وی با بیان اینکه شرکت پتروشیمی جم تاکنون به برنامه های فروش و سودآوری خود طبق برنامه از پیش تعیین شده دست یافته است، افزود: با وجود تحریم ها و همچنین کاهش قیمت پلیمرها در سال 98، این شرکت توانست به اهداف تولید و فروش مورد نظر خود دست یابد و امیدواریم با همین روال تا پایان سال پیش رود.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم با اشاره به اینکه در شرایط تحریم با برخی موانع مواجه هستیم، ادامه داد: با استفاده از توانمندی های داخلی می توان از این مسیر سخت با موفقیت عبور کرد، همانطور که این مجتمع نیز همانند دیگر شرکت های پتروشیمی این کار را به خوبی انجام می دهد.
سعیدی با بیان اینکه پتروشیمی جم سیاست رشد خود را در حوزه های ارتقای وضع موجود، توسعه بازار، متنوع سازی محصولات و تولید گریدهای جدید پیگیری می کند، گفت: ارتقای وضع کنونی شرکت با بسترهای موجود به منظور افزایش سهم شرکت در بازار، کیفیت و ظرفیت از جمله راهبردهای این شرکت است که براساس برنامه در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه واحد تحقیق و توسعه شرکت پتروشیمی جم تولید گریدهای مختلف برای HD و PE را در دستور کار دارد، تصریح کرد: دستیابی به بازارهای جدید و همچنین ارتقای سهم شرکت در بازارهای فعلی از برنامه هایی است که در این شرکت در حال اجراست.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم به متنوع سازی محصولات شرکت به ویژه محصولاتی که نیاز بازار است، اشاره و اظهار کرد: پروژه ABS/Rubber این شرکت هم اکنون حدود 72 درصد پیشرفت دارد و جزو طرح های جهش دوم صنعت پتروشیمی است که سالانه 260 هزار تن ظرفیت تولید دارد.

 

منبع:نیپنا

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت