انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

پایان عملیات hot boiling راکتور واحد HD پتروشیمی جم

عملیات hot boiling واحد HD پتروشیمی جم به منظور تمیزکاری راکتور و در راستای ادامه تولید قدرتمند در گریدهای خاص و استراتژیک مجتمع در چهار روز کاری و مطابق با برنامه توقف سالیانه شرکت پایان یافت.

عملیات hot boiling واحد HD بمنظور تمیزکاری راکتور 1022 و متعلقات آن با برنامه ای از پیش تعیین شده و مطابق با جدول زمانبندی توقفات مجتمع در چهار روز کاری و با صرف حداقل زمان مورد نیاز انجام شد.

فیض اله بیضائی، معاون تعمیرات پتروشیمی جم ضمن اعلام این خبر تشریح کرد: در طول این عملیات ضمن رفع گرفتگی ساکشن پمپ راکتور 1022 که اقدام مهمی برای ادامه تولید واحد است، تمیزکاری مبدل EV-3011 و تعویض BLADDER GAS HOLDER نیز صورت گرفت.

وی ماندگاری گرفتگی ساکشن راکتور را در طولانی مدت مشکلی در تداوم تولید عنوان کرد و گفت: خوشبختانه این گرفتگی کاملا رفع شد و هم اکنون راکتور در مدار تولید قرار دارد.

بیضایی همچنین با اشاره به اینکه تعویض BLADDER برای اولین بار از زمان راه اندازی واحد اتفاق افتاده است، از مجموعه عملیات hot boiling به عنوان نیازی پیش بینی شده در راستای روند بدون توقف و پایدار در تولید محصولات مهم و خاص واحد یاد کرد و گفت: تولید مدوام در واحدهای صنعتی نیازمند تعمیرات هدفمند و با زمانبندی از پیش تعیین شده است. که این مهم در پتروشیمی جم با حساسیت بالا پیگیری می شود.

منبع:نیپنا

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت