انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

پتروشیمی ابن سینا دوباره عرضه می شود

در جلسه روز شنبه هیات واگذاری قیمت پایه و شرایط واگذاری جایگاه های سوخت در ۲ استان و سهام دولت در ۵ شرکت به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از اقتصاد آنلاین؛ تازه ترین خبر های دریافتی از سازمان خصوصی سازی نشان می دهد روز شنبه هیات واگذاری با حضور اعضا در وزارت امور اقتصادی و دارایی ، قیمت پایه و شرایط واگذاری جایگاه های سوخت استان های مرکزی و یزد، ۶۰درصد سهام پالایش نفت کرمانشاه، ۱۰درصد سهام شرکت عمران و مسکن سازان استان گلستان، ۳۶.۱۸ درصد سهام شرکت مقره سازی و ۸۰ درصد سهام شرکت پتروشیمی دماوند را به تصویب رساند.

 

در این جلسه اعضای هیات واگذاری با قیمت پایه و شرایط واگذاری برای عرضه مجدد ۲۰ درصد سهام شرکت پتروشیمی ابن سینا همدان موافقت کردند.

 

بر اساس این گزارش، طبق ماده ۳۹سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی هیات واگذاری به منظور هماهنگی در اجرای مواد این قانون به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی متشکل از وزیر دادگستری، وزیر اقتصاد، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بدون حق رای ، وزیر وزارتخانه ذی ربط بدون حق رای و دو نفر از نمایندگان مجلس به عنوان ناظر تشکیل می شود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت