انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

پتروشیمی مارون پذیرای کاتالیست های ایرانی

پتروشیمی مارون با هدف استفاده از کاتالیست های ایرانی در واحد اتیلن گلایکول با یک شرکت داخلی تفاهمنامه امضا کرد.

تفاهم نامه همکاری  میان پتروشیمی مارون و شرکت اکسیر نوین فرایند آسیا (اسپک) برای تجاری سازی کاتالیست اتیلن اکسید امروز در حاشیه دومین روز ازبیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز پالایش و پتروشیمی با حضور مرضیه شاهدایی مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در غرفه شرکت پتروشیمی مارون امضا شد.
رحیم شریف موسوی مدیر عامل پتروشیمی مارون در رابطه با این تفاهم نامه اظهارکرد: نیاز زیادی به کاتالیست نقره واحد اتیلن گلایکول در صنعت وجود دارد و در شرایط تحریم این کاتالیست از چین وارد می کردیم که کیفیت پایینی داشت و امیدواریم به کمک توانمندی های داخلی این کاتالیست ساخته شود و در زمینه کاتالیست نقره به خودکفایی برسیم. 
وی افزود: برای تهیه کاتالیست در سال 96 سرمایه ای به ارزش 26 میلیون دلار تخصیص داده شده است و با توجه به این که220 تن حجم کاتالیست های مورد نیاز پتروشیمی مارون است امید است در سال اقتصاد مقاومتی،اشتغال و تولید موفق به تولید این کاتالیست در این واحد صنعتی باشیم و خرید های خارجی این کالا در کشور متوقف شود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت