انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

پلی اتیلن سبک خطی 235F6

پتروشیمی جم گرید جدید خود را با عنوان پلی اتیلن سبک خطی 235F6 معرفی کرد،این گرید در تولید فیلم های سه لایه، فیلم های عریض کشاورزی، فیلم های بسته بندی صنعتی، نوارهای آبیاری و ... کاربرد دارد

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، در معرفی پلی اتیلن سبک خطی 235F6 توسط پتروشیمی جم آمده است:

پلی اتیلن سبک خطی 235F6 با MFI معادل ۰ / ۶ در تولید فیلم های تک لایه و چند لایه کاربرد دارد. مقاومت پارگی و مقاومت ضربه بالا از ویژگی های بارز فیلم های تولید شده با این محصول است. همچنین فیلمهای تولید شده دوخت پذیری خوبی نش ان می دهند. این گرید با داشتن استحکام مذاب بالا به تنهایی یا در ترکیب با گریدهای LDPE امکان تولید فیلم ها با عرضها و ضخامت های بالا را میسر کرده است. فیلم های سه لایه، فیلم های عریض کشاورزی، فیلم های بسته بندی صنعتی، نوارهای آبیاری و … از کاربردهای متداول این محصول می باشند.

گفتنی است فرم ثبت درخواست این محصول نیز در پایگاه اینترنتی پتروشیمی جم درج گردیده و برای متقاضیان، سفارش این محصول در دسترس قرار گرفته است.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.