انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

پیش ثبت نام نمایشگاه ایران پلاست از “فردا” آغاز می شود

مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از آغاز پیش ثبت نام هفدهمین دوره این رویداد تخصصی در صنعت پتروشیمی از فردا (چهارشنبه 21 تیرماه ) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از نیپنا ، فرید دوستی رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، گفت: پیرو هماهنگی های بعمل آمده، مرحله پیش ثبت نام هفدهمین دوره ایران پلاست از فردا (چهار شنبه 21 تیر ماه) به مدت 10 روز آغاز می شود.

وی با بیان اینکه،تمامی فضای شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران به ایران پلاست اختصاص یافته است، افزود:متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی www.iranplast.ir و با ورود به بخش سامانه ثبت نام نسبت به تکمیل مراحل درج شده اقدام کنند.

فرید دوستی خاطر نشان کرد: هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از 26 الی 29 شهریور ماه در چهار گروه کالایی مواد اولیه، محصولات پیش ساخته و ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و گروه خدمات در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، برگزار می شود.

مدیر نمایشگاه ایران پلاست با تاکید بر اینکه از دیدگاه استانداردهای جهانی، نمایشگاهی معتبر و فاخر است که تعداد مشارکت کنندگان آن بالا و حرفه ای -تخصصی باشد، تصریح کرد: نمایشگاه ایران پلاست با پیشینه خود یکی از نمایشگاههای معتبر در منطقه خاورمیانه است و امیدوارم این نمایشگاه در دوره هفدهم خود با وحدت رویه مشارکت کنندگان، فرصتی بالقوه برای ظهور فناوری های جدید، دستاوردها، ارائه محصولات با ارزش افزوده بالاتر و نیز مسیری برای معرفی و جذب سرمایه گذار و بازارهای جدید داخلی و خارجی در راستای تکمیل زنجیره ارزش صنایع تکمیلی و پتروشیمیایی باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت