انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

چوب واحدهای تولیدغیرمجاز لای چرخ تولید

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن؛ ظرف چند سال اخیر به‌واسطه حضور عده‌ای افراد سودجو تعداد زیادی واحد غیراستاندارد در صنعت لوله و اتصالات پلی‌اتیلن مشغول به کار شده‌اند که این مسئله موجب بروز مشکلات زیادی گردیده است.

به همین سبب در مورخ ۱۶ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی‌اتیلن؛ طی نامه‌ای به معاونت محترم رئیس‌جمهور و ریاست سازمان ملی استاندارد ایران خواستار برخورد با این واحدها شد.

همچنین با توجه به اینکه نیاز به بازرسی واحدهای عضو این انجمن در بازه‌های زمانی متناوب واجب به نظر می‌رسد هیئت‌مدیره انجمن خواستار تشکیل جلسه و انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با مؤسسه ملی استاندارد شد تا بازرسان این انجمن بتوانند به نمایندگی از طرف آن مجموعه نسبت به کنترل واحدهای زیرمجموعه انجمن اقدام نمایند.

در همین راستا امروز یکشنبه ۲۰ خردادماه در محل دفتر سازمان ملی استاندارد با حضور اعضای هیئت‌مدیره انجمن جلسه‌ای تشکیل و پیرامون این مسائل بصورت حضوری بحث و تبادل نظر شد.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت