انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

گاز رسانی به شهرک صنعتی بزرگ شهر لار پایان یافت

محمدرضا پیمان‎فر در جمع خبرنگاران با تقدیر از تلاش‏‎های اداره گاز و پرسنل آن در پایان عملیات گازرسانی به مجموعه شهرک صنعتی بزرگ شهر لار اظهار داشت: طول خط انتقال گاز به فاز 2 شهرک صنعتی مرکزی شهر لار 1 هزار و 60 متر بوده است.

وی با بیان اینکه در گذشته کار گازرسانی به این قسمت از شهرک صنعتی لار با لولههای قدیمی 63 پلی اتیلن انجام شده بود که در عملیات اصلاحی انداز لوله به 160 پلی اتیلن افزایش یافته است، افزود: با این کار، مشکل واحدهایی که حجم بالای گاز لازم دارند، رفع شده است.

مدیر شرکت شهرکهای صنعتی لارستان با اشاره به اینکه برای اجرای این پروژه در مجموع 140 میلیون تومان بودجه صرف شده است، گفت: با پایان این عملیات همه قسمتهای شهرک صنعتی بزرگ شهر لار به شبکه گاز سراسری وصل شده است.

پیمانفر به فعال بودن 33 واحد صنعتی در فاز 2 شهرک صنعتی مرکزی شهر لار اشاره و تصریح کرد: مهمترین این واحدها عبارتند از تولیدی تُن ماهی، دانههای دام و طیور، چاپخانه، دستمال کاغذی، آب رادیاتور، ترشیجات، اکسیژن، سرنگسازی، پنبه پاک کنی، لوله خرطومی، نان صنعتی، حلوا مسقطی، تابلوهای تبلیغاتی و غیره است.

وی از پایان عملیات گازرسانی به شهرک صنعتی شهر «اوز» تا هفته آینده خبر داد و بیان کرد: برای انجام این پروژه 400 میلیون تومان هزینه شده است.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.