انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

گاز رسانی به شهرک صنعتی بزرگ شهر لار پایان یافت

محمدرضا پیمان‎فر در جمع خبرنگاران با تقدیر از تلاش‏‎های اداره گاز و پرسنل آن در پایان عملیات گازرسانی به مجموعه شهرک صنعتی بزرگ شهر لار اظهار داشت: طول خط انتقال گاز به فاز 2 شهرک صنعتی مرکزی شهر لار 1 هزار و 60 متر بوده است.

وی با بیان اینکه در گذشته کار گازرسانی به این قسمت از شهرک صنعتی لار با لولههای قدیمی 63 پلی اتیلن انجام شده بود که در عملیات اصلاحی انداز لوله به 160 پلی اتیلن افزایش یافته است، افزود: با این کار، مشکل واحدهایی که حجم بالای گاز لازم دارند، رفع شده است.

مدیر شرکت شهرکهای صنعتی لارستان با اشاره به اینکه برای اجرای این پروژه در مجموع 140 میلیون تومان بودجه صرف شده است، گفت: با پایان این عملیات همه قسمتهای شهرک صنعتی بزرگ شهر لار به شبکه گاز سراسری وصل شده است.

پیمانفر به فعال بودن 33 واحد صنعتی در فاز 2 شهرک صنعتی مرکزی شهر لار اشاره و تصریح کرد: مهمترین این واحدها عبارتند از تولیدی تُن ماهی، دانههای دام و طیور، چاپخانه، دستمال کاغذی، آب رادیاتور، ترشیجات، اکسیژن، سرنگسازی، پنبه پاک کنی، لوله خرطومی، نان صنعتی، حلوا مسقطی، تابلوهای تبلیغاتی و غیره است.

وی از پایان عملیات گازرسانی به شهرک صنعتی شهر «اوز» تا هفته آینده خبر داد و بیان کرد: برای انجام این پروژه 400 میلیون تومان هزینه شده است.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت