انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

10هزار و500 هکتار زمین کشاورزی خراسان شمالی به آبیاری تحت فشار تجهیز می شود

مدیر امور آب و خاک و فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده 10 هزار و 500 هکتار از زمین های کشاورزی این استان به سامانه های نوین آبیاری تحت فشار تجهیز می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، بهروز عربی دراین باره اظهار کرد: در سال 95، 600 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح در خراسان شمالی تخصیص یافت که 370 میلیارد آن از محل بانک کشاورزی و 200 میلیارد ریال از محل اسناد خزانه بوده است

 

عربی با بیان اینکه این طرح در تمام استان خراسان شمالی اجرا می شود گفت: بیشترین اجرای این طرح از لحاظ دشت، پروژه دشت گرمه و بعد اجرای سامانه آبیاری نوین در مانه و سملقان و اسفراین است.
مدیر امور آب و خاک و فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی با بیان اینکه سال 94، 120 میلیارد ریال برای سامانه های آبیاری تحت فشار در خراسان شمالی تخصیص یافت گفت: اعتبارات سال گذشته برای اجرای این طرح بسیار افزایش داشت.
به گفته عربی خراسان شمالی مستعد اجرای 50 هزار هکتار از سامانه های نوین آبیاری تحت فشار است که تاکنون 22 هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان به شیوه نوین آبیاری می شود که این رقم معادل 56 درصد از زمین های مستعد برای اجرای سامانه های مزبور است.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت