انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

مشارکت انجمن در نخستین نمایشگاه مجازی ایران / تخفیف ویژه برای مشارکت اعضای انجمن

نمایشگاه مجازی ایران از 5 اسفند 99 با حمایت اتاق بازرگانی ایران آغاز به کار خواهد کرد

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، به همت فدراسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران نخستین نمایشگاه مجازی ایران با عنوان IranVirtual Expo از 5 اسفند 99 آغاز به کار می کند و تا ۵ خرداد ۱۴۰۰ ادامه خواهد یافت.

گفتنی است هدف از برگزاری این نمایشگاه، فرهنگ سازی در حوزه استفاده از ابزار فناورانه در کسب و کارها است. از این رو تمدید زمان برگزاری نمایشگاه به منظور آشنایی بیشتر فعالان اقتصادی با این پلتفرم صورت پذیرفته است.

باید توجه داشت ، محدودیت‌های مکانی و زمانی نمایشگاه‌های فیزیکی، در نمایشگاه مجازی وجود ندارد. از سوی دیگر، بازار شرکت‌ها به‌واسطه این ابزار فناوری نوین توسعه پیدا می‌کند. علاوه  بر این، به دلیل افزایش مدت زمان برگزاری نمایشگاه، شرکت‌های متقاضی حضور در بازار ایران یا علاقمند به همکاری با شرکت‌های ایرانی، مدت زمان بیشتری می‌توانند با شرکت‌های ایرانی آشنا و وارد تعامل شوند.

شایان ذکر است ، پیرو مذاکرات بعمل آمده با مسئولان برگزار کننده این نمایشگاه ، در این رویداد مجازی برای اعضای محترم انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن  15% تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است و همچنین غرفه مجازی انجمن نیز در این نمایشگاه مجازی جهت بهره وری سایر علاقمندان در دسترس قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایشگاه و نحوه مشارکت در آن با دبیرخانه رویداد با شماره تلفن‌های 88175232 و 88175053 تماس گرفته و یا به تارنمای www.iranvirtualexpo.com مراجعه کنند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.