انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

اولین کنفرانس بین المللی لوله های پلی اولفینی برگزارشد

اولین کنفرانس بین المللی لوله های پلی اولفینی با استقبال بینظیر شرکت کنندگان برگزار شد

پیرو برگزاری اولین کنفرانس لوله و اتصالات پلی اولفینی در تاریخ 25 و 26 خردادماه 99 باستحضار می رساند که در این کنفرانس 650 نفر بازدید کننده از 67 مقاله ارائه شده در دو سالن اصلی و هگمتانه ، 12 کارگاه آموزشی همزمان و غرفه های 20 شرکت حاضر در بخش نمایشگاهی بازدید کردند .

از این 67 مقاله علمی ، تعداد 26 عدد توسط کارگروه فنی انجمن ، 7 عدد توسط هیات علمی دانشگاههای صنعتی شریف ، تهران ، تربیت مدرس و دانشگاه آزاد اسلامی که نتیجه پروژه های علمی انجمن و فرصت های مطالعاتی بوده که توسط انجمن راهبری شده است ، 6 مقاله توسط شرکت های خارجی  و 28 مقاله توسط 4 انجمن صنفی مرتبط در زنجیره ارزش ، پتروشیمی های تولید کننده مواد ، دانشجویان علاقمند به صنعت و سایر شرکت ها و علاقمندان ارسال و پذیرفته شده است .

به پیوست فایل پی دی اف 233 صفحه ای خلاصه مقالات جهت استفاده همکاران و علاقمندان به اشتراک گذاشته می شود . همچنین در ابتدای هفته آتی فایل PDF کلیه ارائه ها در سایت کنفرانس قرار خواهد گرفت همچنین فیلم تمامی ارائه ها در دو سالن اصلی و هگمتانه و کارگاه های آموزشی سالن های حافظ و 23 در حال تدوین می باشد که به محض آماده سازی در سایت کنفرانس برای بهره برداری به اشتراک گذاشته خواهد شد .

ضمن تشکر از کلیه شرکت کنندگان در این کنفرانس، امیدواراست با رفع نواقص این دوره و دریافت نظرات اصلاحی ، دوره بعدی کنفرانس را با کیفیت بالاتری برگزار نماییم .

جهت دانلود روی لینک ذیل کلیک کنید:

کتاب چکیده مقالات اولین کنفرانس بین المللی لوله های پلی اولفینی

گفتگو کنید

1 نظر

  1. با تشکر از برگزار کنندگان اولین کنفرانس لوله های پلی اولفینی ، لطفا فایل پاور پوینت ارائه های انجام شده نیز جهت بهره برداری بیشتر در سایت قرار داده شود .
    متشکرم

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت