انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

آزمایشگاه مرکزی کنترل کیفیت آبفای یزد گواهینامه تائید صلاحیت گرفت

آزمایشگاه مرکزی کنترل کیفیت شرکت آبفای استان یزد موفق به کسب گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه از مرکز ملی تائید صلاحیت ایران شد.

«ابراهیم علیدوست» مدیر دفتر کنترل کیفیت و بهداشت آب شرکت آبفای یزد گفت: آزمایشگاه مرکزی کنترل کیفیت آبفای یزد به‌عنوان نخستین آزمایشگاه در میان آزمایشگاه‌های آبفای کشور در سال 92 موفق به اخذ گواهینامه  ISIRI-ISO/IEC17025 از اداره‌کل استاندارد تحقیقات صنعتی و در سال 95 علاوه‌بر افزایش اسکوپ شیمی فیزیک موفق به اخذ گواهینامه آزمایشات میکروبی شد.

وی اظهار کرد: اخذ این گواهینامه در راستای ارتقای سطح خدمات‌دهی، اصل مشتری‌مداری، پایش‌های منظم کیفی آب و فاضلاب و با عنایت به سیاست‌های شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور انجام شد.

علیدوست خاطرنشان کرد: با استقرار این سیستم، آزمون‌های میکروبی و شیمی فیزیک انجام شده در این آزمایشگاه مطابق با ضوابط مربوط به انجام خدمات آزمون بوده و نتایج پارامترهای کیفی آب و فاضلاب، مورد تائید سازمان ملی استاندارد ایران است.

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت