انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

اطلاعیه مهم اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان

اطلاعیه مهم اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان درخصوص امور مربوط به ثبت شرکت, سرمایه گذاری, احداث واحد تولیدی و سایر موارد در عمان و مناطق آزاد آن کشور

اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان طی اطلاعیه ای اعلام کرده است: هیچ فرد یا مؤسسه ای اعم از ایرانی یا عمانی درخصوص امور مربوط به ثبت شرکت, سرمایه گذاری, احداث واحد تولیدی و سایر موارد در عمان و مناطق آزاد آن کشور, از طرف اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان، نمایندگی, تاییدیه یا وکالت ندارد.

متن کامل این اطلاعیه، به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
به اطلاع کلیه هموطنان عزیز و فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشور می رساند که هیچ فرد یا مؤسسه ای اعم از ایرانی یا عمانی درخصوص امور مربوط به ثبت شرکت, سرمایه گذاری, احداث واحد تولیدی در کشور عمان و مناطق آزاد و نیز ارایه مشاوره های اقتصادی و تجاری در رابطه با چگونگی ورود به بازار عمان و یا پیگیری دعاوی تجاری , از طرف اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان, تاییدیه, نمایندگی یا وکالت ندارد.
بر این اساس، در صورت برخورد با موارد ادعایی مبنی بر برخورداری از تاییدیه یا نمایندگی از جانب این اتاق مشترک, خواهشمند است مراتب به این اتاق اعلام گردد. بدیهی است, در صورت عدم اتخاذ موارد احتیاطی, این اتاق مشترک هیچ گونه مسوولیتی در رابطه با ضررهای احتمالی نخواهد داشت.
همچنین, در صورت نیاز به اخذ هرگونه مشاوره و خدمات در حوزه تجاری و ورود به بازار کشور عمان ، توصیه می‌شود مستقیما به اتاق مشترک مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 02140886516 و یا 02140886917، تماس حاصل گردد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.