انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

افزایش 16 درصدی صادرات پتروشیمی تبریز

روابط عمومی پتروشیمی تبریز از افزایش 16 درصدی صادرات این شرکت در هشت ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، به نقل از روابط عمومی پتروشیمی تبریز، در این مدت 116 هزار تن فرآورده های پلیمری به چند کشور اروپایی صادر شد.

بنابراین گزارش، این شرکت در مدت یاد شده ارائه محصولات خود به صنایع پایین دست پتروشیمی در داخل کشور و نیز مشتریان خارجی را به مرز 286 هزار تن رسانده است.

پتروشیمی تبریز به عنوان بزرگترین شرکت تولیدی شمال غرب کشور از نظر حجم کسب و کار، و تولید کننده انحصاری انواع پلاستیک های خام شامل پلی اتیلن، پلی استایرن ها و ABS، باید جوابگوی نیازهای صنایع پایین دست داخلی برای استفاده در صنایع تبدیلی کشور باشد.
در زمان کنونی میزان درخواست مشتریان خارجی فراورده های پتروشیمی تبریز به ویژه کشورهای اروپایی بیش از 3برابر کل محصولات تولیدی این مجتمع بزرگ تولیدی کشور است.

مجتمع پتروشیمی تبریز در زمینی به مساحت 391 هکتار در جنوب غربی شهر تبریز و در جوار پالایشگاه واقع است. خوراک این مجتمع، نفتای سبک و سنگین و گاز مایع است که بخش عمده آن از پالایشگاه تبریز تامین می شود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت