انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

برگزاری نخستین جلسه مشترک انجمن پلی اتیلن با اتحادیه شرکت های فرانسوی

نخستین جلسه انجمن ملی پلاستیک و انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با اتحادیه شرکت های فرانسوی تولیدکننده صنایع پلیمری و پالایشگاهی صبح امروز (چهارشنبه، 5 خرداد 1395) در محل سالن جلسات انجمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، انجمن ملی پلاستیک و انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با اتحادیه شرکت های فرانسوی تولیدکننده صنایع پلیمری و پالایشگاهی در محل سالن جلسات انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن از ساعت 10 تا 12:30 برگزار شد.

در این جلسه در خصوص امکان همکاری های مشترک با شرکت های فرانسوی تابع اتحادیه فوق، در خصوص نوآوری های جدید در صنایع پلیمری و امکان مشارکت در تولید محصولات پلیمری با برندهای اروپایی جهت فروش در بازارهای مختلف جهان از جمله اروپا، بحث و گفتگو صورت گرفت و قرار شد ظرف سه هفته آینده، انجمن ملی امکانات بالقوه صنایع پلیمری کشور را به صورت کلاسه بندی شده در زمینه های مختلف جهت همکاری های آتی با شرکت های فرانسوی به اتحادیه مذکور ارسال نماید و اتحادیه شرکت های فرانسوی تولیدکننده صنایع پلیمری و پالایشگاهی امکان فعالیت در این خصوص را بررسی و اعلام نماید.

همچنین در این نشست، هیئت ایرانی با اعلام اینکه در ایران کلیه ماشین آلات مورد نیاز وجود داشته و دسترسی لازم به مواد اولیه ارزان و انرژی با قیمت پایین تر از اروپا و همچنین نیروی انسانی متخصص وجود دارد؛ در خصوص زمینه های همکاری بیشتر در آینده جهت انجام تولیدات مشترک با اتحادیه شرکت های فرانسوی تولیدکننده صنایع پلیمری و پالایشگاهی ابراز امیدواری کرد.

شایان ذکر است که در این نشست، مهندس محسن جمالیان، مهندس بیوک صحاف امین، مهندس عباسعلی متوسلیان، مهندس مهرداد جلالی پور، دکتر شروین احمدی، مهندس مصطفی طالقانی و مهندس شادمهر گودرزی نمایندگان هیئت ایرانی از سوی انجمن ملی صنایع پلاستیک ایران و زیرمجموعه های تابعه در مذاکره با اعضای اتحادیه شرکت های فرانسوی تولیدکننده صنایع پلیمری و پالایشگاهی بودند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.