انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

بیست و چهارمین نشست هیأت مدیره انجمن برگزارشد

بیست وچهارمین نشست هیأت مدیره انجمن امروز سه شنبه 27 آذر از ساعت 9 الی 12 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در ابتدای این نشست توسط مهندس صحاف امین ، گزارشی در خصوص نشست مشترک با وزیر صنعت ارایه شد و طبق این گزارش مشخص شد تغییرنرخ خوراک پتروشیمی ها از سوی وزارت صنعت در حال بررسی است.

در ادامه این نشست ، با حضور مهندس علیرضا صحاف امین رییس کمیته استاندارد در خصوص موضوعات سمینار تجربه های عملی و چالش های سامانه های نوین آبیاری ایران در نمایشگاه کشاورزی و آبیاری بحث و تبادل نظر انجام گرفت.

گفتنی است در این جلسه از سوی مهندس کشتکاران ، گزارشی در خصوص انتخاب نماینده استان آذربایجان غربی و کردستان ارایه گردید که براین اساس مشخص گردید در این انتخابات با حضور 13عضو انجمن دکترحاجبی مدیرعامل سبک لوله نوین به عنوان نماینده انجمن در استان های آذربایجان غربی و کردستان انتخاب گردیده است.

همچنین در بیست و چهارمین نشست هیأت مدیره انجمن موضوعات دیگری از قبیل نامه های وارده ، دوره های آموزشی مدیریتی ، پروژه های تحقیقاتی گروه علمی انجمن ، عضویت های جدیدو بازرسی های انجام گرفته ،به تفکیک بحث و تبادل نظر گردید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.