انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

تجمیع بازرگانی پتروشیمی ها

دبیر انجمن صنفی کارفرمایی پتروشیمی اظهار امیدواری کرد یکپارچه سازی بازرگانی پتروشیمی به مرحله عملیاتی نزدیک شود.

احمد مهدوی ابهری با اشاره به اینکه موضوع تجمیع بازرگانی پتروشیمی را انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی با همکاری دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه مورد مطالعه قرار داده است، گفت: در این بررسی به نتایج بسیار مناسبی دست یافته ایم.
وی با اشاره به رای پتروشیمی ها برای مطالعه درباره یکپارچه سازی بازرگانی پتروشیمی، گفت: قرار بود پس از انتخابات ریاست جمهوری نتایج بررسی را به اطلاع شان برسانیم و با جلب نظر هلدینگ‌ها و واحدهای پتروشیمی بتوانیم آن را عملیاتی کنیم.
مهدوی در بیان اهمیت یکپارچه سازی بازرگانی پتروشیمی افزود: اگر بخواهیم ملی فکر کنیم و منافع پتروشیمی ها را در نظر بگیریم باید به این سمت حرکت کنیم، چون قدرت چانه زنی است که حجم فروش و صادرات را بالا می آورد وحتی می توانیم از این برند برای تامین منابع مالی استفاده کنیم.
گفتنی است؛ موضوع یکپارچه سازی بازرگانی پتروشیمی در گردهمایی اخیر مدیران عامل شرکت های تولیدی صنعت پتروشیمی بار دیگر از سوی مرضیه شاهدایی معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی مورد تاکید قرار گرفت. مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تحقق یکپارچه سازی بازرگانی پتروشیمی را در شرایط موجود ضروری خوانده است

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت