انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

تحلیل محیط اقتصادی ایران در سال 99

در این مقاله براساس داده های گوناگون از جمله شرایط سیاسی کشور، اقتصاد جهانی،نرخ ارز ، نفت و طلا در سال 2020 ، وضعیت نقدینگی و تورم درسال آتی ،فضای کسب و کار در ایران را بررسی گردیده است.

در ابتدای این مقاله می خوانیم، اقتصاد ایران یک سیستم است که توسط دوعامل برونزا شدید تحت تاثیر قرار می گیرد. 1-اقتصادجهانی ، شرایط سیاسی ایران و جهان ، که برای پیش بینی و متغیرها در سال 99 نیاز به پیش بینی این دو عامل برونزا داریم.

در ابتدای این مقاله تحلیلی، سناریوهای سیاسی-تحریمی سال 99 ، تحت عنوان 5 سناریو بررسی گردیده است، 1-توافق کامل ایران و آمریکا ، 2-آغاز نشانه هایی از انعطاف ایران و آمریکا، 3-ادامه تحریم های آمریکا و صادرات یک میلیون بشکه نفت در سال 99 ، 4- سخت تر شدن و فراگیر تر شدن تحریم ها برعلیه ایران و رفع دائمی معافیت های صادرات نفت ایران و صادرات در حدود پانصدهزار بشکه نفت در سال99 ، 5- ایجاد تنش نظامی بین ایران و آمریکا و پس از آن به تحلیل شرایط اقتصادی جهان در سال 2020 پرداخته شده است.

همچنین در قسمت های پایانی این مقاله ، بازار ارز در سال 99 وضعیت بازار خودرو ، و پیش بینی فشارمالیاتی برشرکت ها و ادامه روند رکود صنعت بررسی گردیده است.

جهت مطالعه و دریافت این مقاله روی لینک ذیل کنید.

تحلیل محیط اقتصادی ایران

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.