انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

تمدید اعتبار کارت های بازرگانی تا اول بهمن ۹۹

معاونت کسب‌وکار اتاق ایران اعلام کرد: پیرو مصوبات جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تمدید همه مجوزهای صادره توسط دستگاه‌های و نهادهای صدور مجوز در کشور، اعتبار کارت‌های بازرگانی که تاریخ اعتبار آنها تا ۳۰ آبان ۹۹ بوده است، به‌صورت خودکار، تا پایان دی‌ماه تمدید گردید

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، معاونت کسب‌وکار اتاق ایران اعلام کرد: پیرو مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تمدید همه مجوزهای صادره توسط دستگاه‌های و نهادهای صدور مجوز در کشور و همچنین با استناد به نامه رئیس‌کل سازمان توسعه تجارت، اعتبار کارت‌های بازرگانی که تاریخ اعتبار آنها تا ۳۰ آبان ۹۹ بوده است، به‌صورت خودکار، تا پایان دی‌ماه تمدید می‌شود.

بر اساس بند (۱۱) مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، کلیه مجوزهای صادره توسط دستگاه‌ها و نهادهای متولی صدور مجوز در کشور برای کلیه فعالیت‌ها و کسب‌وکارها و مشاغل تا تاریخ اول بهمن ۱۳۹۹ تمدید می‌شود. تمامی مراجع صدور مجوز مکلف‌اند اقدامات و اطلاع‌رسانی لازم به ذینفعان را به عمل آورند.

معاونت کسب‌وکار اتاق ایران پیرو این مصوبات، اعلام کرد: با عنایت به این مصوبه و همچنین نامه رئیس‌کل سازمان توسعه تجارت ایران، مقرر شده است تا اعتبار کارت‌های بازرگانی که تاریخ اعتبار آنها تا ۳۰ آبان ۱۳۹۹ بوده است، تا پایان دی‌ماه به‌صورت خودکار تمدید شود.

بر این اساس، معاونت کسب‌وکار اتاق ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور و تشکل‌های اقتصادی زیرمجموعه اتاق ایران درخواست کرده است نسبت به اجرای این مصوبه اقدام کنند.

متن اصلی نامه را اینجا مطالعه کنید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.