انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

ثبت نام اولیه دریافت واکسن کرونا ویژه اعضا اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران طی اطلاعیه ای از واحدهای تولید عضو این اتاق درخواست کرده است تا کارفرمایان برای دریافت واکسن کرونا به صورت رایگان در فرم ثبت نام اولیه دریافت واکسن کرونا ویژه اعضا اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ، اطلاعات خود را درج نمایند.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران طی اطلاعیه ای اذعان داشت در راستای نیل به اهداف این اتاق در حوزه مسئولیت اجتماعی با همکاری واحدهای بخش خصوصی عضو ، اتاق تهران با هدف همسویی با ستاد ملی مبارزه با کرونا در نظر دارد تا با همکاری فعالان بخش خصوصی ذی صلاح نسبت به واردات و توزیع عادلانه واکسن کرونا با اولویت نیروی انسانی فعال در بخش تولید و پشتیبانی تولید با نظارت ستاد ملی مبارزه با کرونا ، اقدام نماید.

لازمه اجرایی شدن این طرح جمع آوری اطلاعات فردی فعالان بخش تولید ، واحدهای صنعتی و خدماتی عضو اتاق تهران و مستقر در استان تهران می باشد که براین اساس می باید متقاضیان حداکثر تا تاریخ 17 اردی بهشت 1400 نسبت به ثبت نام در فرم ثبت نام اولیه دریافت واکسن کرونا ویژه اعضا اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران اقدام نمایند .

شایان ذکر است ، واکسن تنها از طریق ارائه کارت ملی افراد ثبت نام شده در سامانه مذکور قابل تزریق خواهد بود و همچنین واکسن برای کارگران و پرسنل بصورت کاملا رایگان می باشد که هزینه آن توسط کار فرما پرداخت می گردد.

جهت دسترسی به فرم ثبت روی لینک ذیل کلیک نمایید:

http://tccim.ir/dynamicPage.aspx?form_id=91

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت