انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

جلسه کمیته بازرگانی و حقوقی انجمن برگزار شد

اولین جلسه کمیته بازرگانی و حقوقی انجمن در سال 99 به صورت ویدویو کنفرانس و با حضور اعضای کمیته و تعدادی از اعضای هیأت مدیره انجمن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن،اولین جلسه کمیته بازرگانی و حقوقی انجمن در سال 99 به صورت ویدویو کنفرانس و با حضور اعضای کمیته و تعدادی از اعضای هیأت مدیره انجمن، دیروز از ساعت 10 الی 12 برگزار گردید.
در ابتدای جلسه شرایط فعلی کشور و مشکلات تولیدکنندگان در زمینه فروش و همچنین وصول مطالبات دولتی مورد بررسی قرارگرفت.
در ادامه طبق دستور جلسه اعلامی ، اعضای کمیته نظرات خود را در مورد قیمت گذاری مصوب در سال 99 با توجه به افزایش هزینه های حقوق و دستمزد نیروی انسانی ، هزینه حمل و نقل و سایرهزینه ها اعلام نمودند و درپایان ، قیمت لوله های پلی اتیلن تک جداره به ازای هرکیلوگرم تا اطلاع ثانوی به شرح ذیل مورد تایید قرارگرفت.
(کارمزد تولید ، هزینه حمل مواد تا درب کارخانه و سایر هزینه ها)35000ریال+ میانگین قیمت مواداولیه عرضه شده در بورس کالا= قیمت نهایی لوله پلی اتیلن تک جداره به ازای هرکیلوگرم
شایان ذکراست ، قیمت ها به صورت نقدی ، تحویل درب کارخانه بوده و علاوه برآن 9% مالیات برارزش افزوده به مبلغ نهایی اضافه می گردد.
درادامه این نشست ، در مورد قیمت گذاری لوله های پلی اتیلن توسط جهاد کشاورزی استان ها موردبررسی قراربراین شد که نامه ای از طرف انجمن به جهاد کشاورزی استان های مربوطه ارسال گردد.
در پایان نیز پیشنهاد گردید که قیمت سایر محصولات تولیدی اعضای انجمن شامل لوله های دوجداره کاروگیت ، نوارهای آبیاری و اتصالات توسط اعضای کمیته مورد بررسی قرارگرفته و بعد از بررسی نظرات اعضای کمیته در جلسات بعدی قیمت گذاری مصوب انجمن صورت پذیرد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت