انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

دوازدهمین جلسه هیأت مدیره انجمن برگزار شد

دوازدهمین جلسه هیأت مدیره انجمن امروز دوشنبه 3 اردی بهشت97 از ساعت11 با حضور تمام اعضای هیأت مدیره ،در محل انجمن برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، دوازدهمین جلسه هیأت مدیره انجمن امروز دوشنبه 3 اردی بهشت97 برگزار گردید.

دراین نشست ، مسائل گوناگون انجمن مورد بحث و بررسی قرارگرفت و همچنین مقررگردید تا دوتن از اعضای هیأت مدیره انجمن ، پرونده های مورد اعتراض در رتبه بندی معاونت آب و خاک را بررسی نمایندو اصلاحیه های انجام شده به معاونت آب و خاک ، اعلام گردد.

همچنین دراین جلسه مقرر گردید، تا 15 اردیبهشت ماه نتیجه بازرسی های مجدد نیز به معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی ،تحویل گردد.

گفتنی است، در ادامه این نشست ارزیابی دوره های آموزشی مورد بحث و تبادل نظرقرارگرفت و مقرر شد،براساس نظر سنجی از شرکت کنندگان در کمیته آموزش وهمچنین نظریات شرکت کنندگان دوره های آموزشی ،بررسی لازم در خصوص سطح این کلاس ها، انجام گردد تا پس ازاخذ نتایج نظرسنجی ها در ادوار بعدی و در راستای ارتقای سطح کیفی دوره های تخصصی ،مورد استفاده قرارگیرد.

شایان ذکراست ،درخصوص انتخاب نمایندگان انجمن در استانها نیزمقررگردید تا هماهنگی های لازم انجام شود.  

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت