انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

رشد ۱۴۷درصدی سود در جاده شازند/ نسبت فروش ۶۰درصدی محصولات پلیمری به نفع داخلی‌ها

شناسایی مبلغ ۲.۰۰۰ میلیارد ریال سود تسعیر دارایی‌های ارزی و همچنین رشد سود سپرده بانکی به ۲.۰۰۰میلیارد ریال از دیگر دلایل رشد سود خالص شرکت در سال گذشته بوده است.

عملکرد مالی شرکت پتروشیمی شازند در سال مالی منتهی به پایان اسفند۹۷ منجر به تحقق سود خالص ۱۲ هزار و ۴۶۸ میلیارد ریالی شد که نسبت به سال قبل از آن افزایش محسوس ۱۴۷ درصدی داشته است.

جمع درآمدهای عملیاتی شرکت با بیش از ۸۳درصد رشد به ۵۳هزار میلیارد ریال رسیده که عمدتا به دلیل رشد حدود ۸۰درصدی میانگین نرخ فروش محصولات شرکت به وقوع پیوسته و مقادیر فروش شرکت با ۳۰هزارتن افزایش به ۹۱۰هزار تن رسیده است.

شناسایی مبلغ ۲.۰۰۰میلیارد ریال سود تسعیر دارایی‌های ارزی و همچنین رشد سود سپرده بانکی به ۲.۰۰۰میلیارد ریال از دیگر دلایل رشد سود خالص شرکت در سال گذشته بوده است.

انواع محصولات پلیمری از جمله پلی‌اتیلن‌ها، دی‌اتیلن هگزانول‌ها و هیدورکربون‌های هیدروژنه شده از محصولات اصلی شرکت محسوب می‌شود. بیش از ۶۰ درصد فروش در بازارهای داخلی و در حدود ۴۰درصد نیز به صورت صادراتی تحقق یافته است.

منبع:بورس نیوز

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.