انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

سی و نهمین نشست هیأت مدیره انجمن برگزار گردید

سی و نهمین نشست هیأت مدیره انجمن امروز دوشنبه 13آبان 98 از ساعت 11 الی 12:30 در محل انجمن برگزار گردید.
هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در سی و نهمین جلسه هیأت مدیره انجمن مباحث گوناگونی از قبیل نمایشگاه آبیاری و کشاورزی 98 ، نتایج انتخابات نماینده انجمن در اصفهان، اصلاحات اساسنامه و سایر مسائل مورد بحث و بررسی اعضای هیأت مدیره قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه ، توضحیاتی توسط دکتر صدرزاده مجری نمایشگاه آبیاری و کشاورزی در مورد نحوه برگزاری وابعاد گوناگون این رویداد ، ارائه گردید وبه این ترتیب مشخص شد زمان برگزاری نمایشگاه 24 الی 27 دی 98 در محل نمایشگاه بین المللی تهران خواهد بود .

در ادامه جلسه ، گزارش انتخابات نماینده انجمن در استان اصفهان که در تاریخ 11 آبان 98 برگزار شده بود، توسط مهندس کشتکاران نایب رییس هیأت مدیره ارائه شد که در نتیجه این انتخابات و از مجموع 23رأی، آقای مهندس سیدرضاامامی با اخذ 18 رأی به عنوان نماینده اصلی و آقای مهندس مهرداد شاطریان با اخذ 5 رأی بعنوان نماینده علی البدل انجمن در استان اصفهان برگزیده شدند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت