انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

نامه مهندس جمالیان به معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی

رییس انجمن صنفی تولید کنندگان لوله واتصالات پلی اتیلن ،طی نامه ای به معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی، در خصوص رفع مشکلات بوجود آمده در تعهدات طرحهای آبیاری وآبرسانی ،خواستار برگزاری جلسه هم اندیشی با مسولان ذیربط شد .

به گزارش روابط عمومی انجمن تولید کنندگان لوله واتصالات پلی اتیلن، مهندس محسن جمالیان با تاکید بر اهمیت نقش تولید کنندگان لوله واتصالات پلی اتیلن در انجام پروژه های آبرسانی و آبیاری و الزام فعالان این صنعت برای انجام تعهدات خود، در بخشی از این نامه خطاب به مهندس اکبری یادآور شده است:

جنابعالی میدانید که انجام تعهدات مندرج در قرارداد ها با چه سختی هائی روبروست، به ویژه در دو ماه گذشته سختی های کار به دلیل زیاده خواهی پتروشیمی ها و نارسائی کار سازمان بورس، طاقت فرسا شده است.

افزایش کشنده قیمت مواد اولیّه و موانع موجود در سازمان بورس برای تدارک مواد اولیّه عملاً متعهدان انجام پروژه های در حال انجام را فلج کرده است.

همچنین حضور مهندس سجّادی مجری محترم طرح جامع شبکه های آبیاری و زهکشی رودخانه های مرزی کشور و مهندس عباس زارع مشاور وزیر و مجری طرح توسعه سامانه های نوین آبیاری و چند تن از اعضای انجمن تولید کنندگان لوله واتصالات پلی اتیلن ، پیشنهادی است که از سوی مهندس جمالیان به سبب اهمیّت انجام به هنگام پروژه های ملّی کشور و برای هموار ساختن راه ،مطرح شده است.

ایشان در پایان ، بر راهگشا بودن این نشست در انجام به هنگام پروژه های آبیاری و آبرسانی تاکید کرده است.

 

متن کامل این نامه را از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.

 نامه مهندس جمالیان به معاونت آب  و خاک وزارت جهاد کشاورزی

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.