انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

نخستین نمایشگاه دائمی مجازی محصولات آب و برق برگزار می‌شود

نخستین نمایشگاه دائمی مجازی محصولات آب و برق از 27 شهریور 1400لغایت 1 مهر 1401 بصورت یکساله برگزار می‌شود

نخستین نمایشگاه دائمی مجازی محصولات آب و برق از 27 شهریور1400 لغایت 1 مهر 1401 بصورت یکساله برگزار می‌شود

این نمایشگاه با پشتیبانی ساتکاپ و توسط شرکت نمایشگاهی همایش سازان امروز برگزار می شود

معرفی محصولات «آب و برق» در قالب نمایشگاه‌های دائمی و موقتِ صنعت آب و برق، به‌ویژه در حوزه «دانش بنیان‌ها»، یکی از اولویت‌های ساتکاب (شرکت مادر تخصصی ساخت و تهیه کالای آب و برق وزارت نیرو ) محسوب می‌شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا، تغییراتی در نحوه برگزاری آن ایجاد شده است.

برپایی نمایشگاه‌های مجازی با هدف معرفی محصولات تولید شده در صنعت آب و برق و برقراری تعاملات بین سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و صادرکنندگان صورت می‌گیرد و همچنین فرصتی مناسب برای بومی سازی محصولات وارداتی با اتکا بر توان نخبگان و پژوهشگران و ظرفیت‌های داخلی و توسعه صادرات خواهد بود.

نمایشگاه مذکور نیز با هدف توسعه، تقویت و تسهیل کیفی و کمی صادرات خدمات فنی، مهندسی و کالا و حمایت از رویکرد ساخت داخل و همچنین توسعه صادرات به بازار کشورهای هدف برگزار می‌شود.

نخستین نمایشگاه دائمی مجازی صنعت آب و برق توسط ساتکاب (به‌عنوان متولی حمایت از ساخت داخل و حوزه صادرات وزارت نیرو) به چهار زبان فارسی، انگلیسی، روسی و عربی راه‌اندازی می‌شود.

معرفی «ظرفیت‌های موجود در داخل کشور»، «ایجاد حلقه‌های ارتباطی بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی» و «توسعه صادرات» از جمله اهداف اصلی این نمایشگاه اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر جهت حضور در این نمایشگاه به آدرس wevex.ir مراجعه  و یا با شماره 02191070105 تماس حاصل کنند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت