انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

نشست اعضای هیأت مدیره انجمن با معاونت نظام فنی و اجرایی سازمان برنامه و بودجه

پیرو مکاتبات و مذاکرات انجام شده در سال 96با مدیران سازمان برنامه و بودجه،اعضای هیأت مدیره انجمن طی نشست مشترکی با معاونت نظام فنی و اجرایی سازمان برنامه و بودجه درخصوص مسایل گوناگون به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، پیرو مکاتبات و مذاکرات انجام شده در سال 96با آقایان دکتر پورمحمدی ، معاونت محترم اموراقتصادی سازمان برنامه و بودجه و دکترعدل ، معاونت محترم فنی امور زیربنایی و تولید سازمان برنامه و بودجه و مهندس امانی ، رییس امور صنعت معدن ، بازرگانی و ارتباط سازمان برنامه و بودجه ، صبح امروز چهارشنبه 19 اردیبهشت ،جلسه ای با حضور اعضای هیأت مدیره انجمن ، آقایان مهندس جمالیان و مهندس مهدوی در دفتر آقای مهندس قانع فر،معاونت محترم نظام فنی و اجرایی سازمان برنامه و بودجه،برگزار گردید.

در این جلسه به مسایل گوناگونی اعم از تعدیل قیمت و تعدیل قراردادهای سال 96-95 پرداخته شد که نتیجه مذاکرات و تلاش های انجام گرفته به زودی از طریق رسانه های رسمی انجمن ، اعلام می گردد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.