انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

نوزدهمین نشست هیأت مدیره انجمن برگزار شد

نوزدهمین نشست هیأت مدیره انجمن امروز دوشنبه 19 شهریور 97 در محل انجمن برگزار گردید

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، نوزدهمین نشست هیأت مدیره انجمن با حضور اعضای هیأت مدیره از ساعت 9 الی 13 در محل انجمن برگزار شد.

در این نشست ، پس از بررسی انجام شده در خصوص نامه دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت و معدن و تجارت به شماره 60/151712 در خصوص انعقاد قرارداد بلند مدت با مجتمع های پتروشیمی ، مقررگردید مهلت ارسال مستندات نیاز سنجی اعضای انجمن در راستای ارزیابی موادمورد نیاز واحدها به جهت انجام پروژه های بلند مدت با ارگان های مختلف ، در قالب جدول ارائه شده از سوی انجمن و با ارائه آمار و مشخصات پروژه های مذکور از سوی شرکت های متقاضی، تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه  مورخ  1397/6/22 تمدید گردد که  این موضوع ، صبح امروز از طریق رسانه های انجمن به اعضا اطلاع رسانی گردید.

 

در ادامه این نشست ، موضوع انتخاب نمایندگان استانی انجمن و مفاد تفاهم نامه فی مابین نمایندگان استانی و انجمن ، مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

در نوزدهمین جلسه هیأت مدیره  مقرر گردید ، اطلاعیه بهین یاب در خصوص متقاضیان سهمیه مواد پتروشیمی ، مبنی برارایه مستندات لازم جهت اخذ سهمیه ، اعم از آمار تولید مستمر و ماهانه ، اظهارنامه ارزش افزوده ، میزان برق مصرفی و اطلاعات سهمیه های دریافتی به اعضای انجمن از طریق رسانه های رسمی انجمن ، اطلاع رسانی گردد.

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.