انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

پتروشیمی دماوند فروخته شد

مشاور مدیرعامل سازمان خصوصی سازی از برگزاری مزایده واگذاری چهار شرکت دیگر به بخش خصوصی واقعی خبر داد و گفت: شرکت پتروشیمی دماوند پس از چند بار مزایده ناموفق، با قیمت پایه حدود هشت هزار و ٢٧٠ میلیارد ریال عرضه و فروخته شد.

به گزارش Ippfaبه نقل از سازمان خصوصی سازی، سید جعفر سبحانی گفت: 4 بهمن ماه مزایده شرکت‌های پتروشیمی دماوند، فرآوری مواد پروتئینی اهواز، تولیدی ادوات کشاورزی اراک و بهره‌وری کانال‌های آبیاری و زهکشی میناب رود، در سازمان خصوصی سازی برگزار شد.

به گفته مشاور مدیرعامل سازمان خصوصی سازی، برای هر یک از این شرکت‌ها فقط یک نفر در مزایده حضور داشت که همان افراد به عنوان برنده اعلام شدند.

وی افزود: شرکت پتروشیمی دماوند پس از چندین بار مزایده ناموفق با قیمت پایه حدود هشت هزار و ٢٧٠ میلیارد ریال عرضه شد که دولت در آن ٨٠ درصد سهم داشت و به همان قیمت فروش رفت.

مشاور مدیرعامل سازمان خصوصی سازی با تاکید بر این‌که هر چهار شرکت توسط بخش خصوصی واقعی خریداری شدند، تصریح کرد: بجز شرکت چهارم که به صورت نقدی خریداری شد، شرکت پتروشیمی دماوند با حصه نقدی ١٠ درصدی و بازپرداخت ١٠ ساله، شرکت فراوری مواد پروتئینی اهواز با حصه نقدی ١٠ درصد و بازپرداخت سه ساله و شرکت تولیدی ادوات کشاورزی اراک با حصه نقدی ١۵ درصد و بازپرداخت دو ساله به فروش رفت.

حصه نقدی مبلغی است که برندگان مزایده باید در ابتدا و پیش از امضای قرارداد پرداخت کنند

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت