انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

پیگیری برای تخصیص اعتبارات در زمینه طرح های آبیاری نوین خراسان شمالی

مدیر امور آب و خاک و فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از بدهی 480 میلیارد ریالی این سازمان برای اجرای طرح های نوین آبیاری خبر داد.

بهروز عربی اظهار کرد: در سفر رییس جمهوری به خراسان شمالی 600 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های نوین آبیاری در این استان پیش بینی شد که قرار بود طی دو سال این مبلغ تخصیص یابد.
وی با بیان اینکه سال اول 120 میلیارد ریال از محل مصوبات سفر رییس جمهور برای اجرای طرح های آبیاری نوین در خراسان شمالی تخصیص یافت گفت: مابقی اعتبارات مصوب شده هنوز پرداخت نشده که در حال پی گیر برای تخصیص اعتبارات هستیم.
عربی با بیان اینکه هم اکنون در سامانه های سنتی آبیاری میانگین راندمان انتقال آب حدود 30 تا 35 درصد است افزود: با طرح هایی که اجرا شده میانگین راندمان انتقال آب در استان 42 درصد است.
مدیر امور آب و خاک و فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی با بیان اینکه در روش هایی که منجر به استقرار سامانه های آبیاری بارانی می شود راندمان آبیاری از 42 درصد به 70 درصد افزایش پیدا می کند گفت: در سامانه های قطره ای تا 90 درصد راندمان انتقال آب افزایش پیدا می کند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت