انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

چهل و هفتمین جلسه هیأت مدیره انجمن برگزار شد

چهل و هفتمین جلسه هیأت مدیره انجمن روز شنبه 21 تیر 99 از ساعت 14 الی 16 بصورت ویدئوکنفرانس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در ابتدای جلسه هیأت مدیره انجمن توضیحاتی توسط مهندس زمانزاده پیرامون مشکلات پبیش آمده جهت انجام قراردادهای بصورت کارمزدی ، توضیحاتی ارائه گردید و نتیجه این شد که جلوگیری از این روش تولید مانع رشد تولید و باعث آسیب به واحدهای تولیدی کوچک می گردد ، از این رو مقرر گردید نامه ای در این خصوص تنظیم و به وزارت صمت ارسال گردد.

در ادامه این نشست در خصوص پیشنهاد واحد روابط عمومی انجمن مقرر گردید در راستای حمایت هر چه بیشتر از اعضای انجمن در سال جهش تولید ، فضای تبلیغات رایگان برای اعضا در صفحه اینستاگرام انجمن فراهم گردد.

همچنین در مورد لایحه تصویب شده درخصوص مالیات بر پسماند مصنوعات پلیمری ، مقرر گردید یک دستور المل واحد جهت موارد زیست محیطی لوله و اتصالات پلی اتیلن تهیه و تدوین و همکاری های لازم با سازمان محیط زیست جهت ارائه سازمان امور مالیاتی ،صورت پذیرد.

در خصوص اصلاحات پیشنهادی اساسنامه به جهت طرح این موضوع در مجمع عمومی فوق العاده نیز مقرر گردید که موارد پیشنهادی توسط دبیر انجمن در کارتابل هیأت مدیره قرار گرفته و در جلسات بعدی هیأت مدیره بررسی شود.

همچنین در خصوص جلسه دوم پیگیری مشکلات کیفی لوله و اتصالات پلی اتیلن مورد مصرف در پروژه های استان تهران ، مقرر گردید یک تفاهم نامه با معاونت آب و خاک جهاد کشاورزی استان تهران منعقد و در این قرارداد نحوه نمونه برداری و آزمون به صورت جریمه افراد مختلف معین و مشخص گردد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت